ULO też gra! WOŚP 2024

Przez ostatnie 2 tygodnie w naszej szkole odbyła się pierwsza edycja szkolnej licytacji ULO też gra, dla wsparcia 32 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z licytacji  24 przedmiotów na platformie on line udało się zebrać aż 1 224,14 zł! Prawdziwa magia działa się jednak podczas wielkiego finału, 26 stycznia, w auli szkoły, gdzie licytowane były atrakcje przygotowane przez nauczycieli ULO, np. kurs szydełkowania, dzień w internacie czy przejażdżka taczką. Ostateczny wynik aukcji on-line oraz oraz Wielkiej Szkolnej Licytacji to aż 6 518,14 zł!

Od 16 do 24 stycznia na platformie discord licytowaliśmy aż 24 różne przedmioty - ręcznie robioną biżuterię, książki z autografem i dedykacją autora, gry planszowe, a także mniej konwencjonalne aukcje, takie jak wybór koloru brody profesora informatyki, czy też trening pływacki z jedną z uczennic! Łącznie ze wszystkich tych licytacji zebraliśmy aż 1 224,14 zł!

Prawdziwa magia działa się jednak podczas naszego wielkiego finału, 26 stycznia, w auli szkoły. Nauczyciele z ULO przygotowali do licytacji super atrakcje:
- wspólne szydełkowanie przy kubku herbaty z prof. Sylwią Jędrzejewską;
- jeden dzień jako dyrektor ULO;
- spersonalizowana playlista na Spotify od prof. Arkadiusza Stańczyka;
- zamieszkaj w internacie - jeden dzień jako wychowanek internatu ULO;
-  wizyta na strzelnicy z prof. Krzysztofem Czarkowskim;
- piknik w gabinecie wicedyrektora, prof. Adama Makowskiego.

Były też dwie aukcje niespodzianki od naszych szkolnych fizyków! Co Wy na to:
- sesja zdjęciowa z prof. Pawłem Pazdyką;
- przejażdżka taczką prof. Mariusza Kamińskiego!

Emocje sięgnęły jednak zenitu, gdy uczniowie zaczęli łączyć swoje siły i przebijać co chwila poprzednie oferty. Najciekawszą okazała się ostatnia aukcja. Po długiej i jakże dynamicznej licytacji, przejażdżkę taczką kupiła za 2 137 zł złączona ze wszystkich rywalizujących ze sobą grup ponad 60-osobowa, stworzona ad hoc, międzyklasowa drużyna! Jak skomentował to sam prof. Kamiński, "by ich wszystkich udźwignąć, zaczynam ćwiczyć już dziś!" (Nb. widziano go później tego samego dnia z hantlami na korytarzu☺ )

OSTATECZNY WYNIK discordowych aukcji oraz Wielkiej Szkolnej Licytacji to aż 6 518,14 zł!

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, którzy zaangażowali się w naszą aukcję. Dziękujemy wolontariuszom ze Szkolnego Koła Wolontariatu za pomoc w organizacji aukcji discordowych, w szczególności Zuzannie Kuczyńskiej oraz Zofii Głowackiej. Dziękujemy pani Agnieszce Pierzgalskiej za pomoc w organizacji wydarzenia poprzez pośrednictwo z Toruńskim Sztabem WOŚP, pani Sylwii Jędrzejewskiej za pomoc techniczną w ustawieniach stron internetowych oraz pani Annie Olszewskiej za opiekę nad całym naszym zespołem!

Mamy nadzieję, że za rok przyjdzie nam spotkać się ponownie i pobić nasz własny, pierwszy w historii rekord!

Dziękujemy. Było warto!

galeria zdjęć

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.