Physics Brawl Online

W dniu 22 listopada odbył się internetowy konkurs Physics Brawl Online. Brało w nim udział 1260 zespołów z 64 państw w 4 kategoriach. W kategorii A, zespół złożony z uczniów naszej szkoły oraz uczniów IV LO o nazwie  (U + IV) LO uzyskał 1 miejsce w Polsce oraz 25 miejsce na świecie. Zespół jesiotry  zdobył 3 miejsce w kraju i 104 miejsce w świecie. W kategorii C, zespół Orły  uzyskał 2 miejsce w kraju i 21 w świecie. Zespół Pokonamy Artura zajął 5 miejsce w kraju i 168 w świecie. Zespół ULObees uzyskał 9 miejsce w kraju i 228 miejsce w świecie. Opiekunami uczniów są Pan prof. Mariusz Kamiński oraz Pan prof. Maciej Wiśniewski. Gratulacje!

Składy drużyn:

- (U + IV) LO: Bartosz Łakomy, Mateusz Kwietniewski, Hubert Pochłopień, Hubert Zientara, Marek Malicki;

- Jesiotry: Klara Bukrewicz, Mateusz Wdowiak, Jakub Mendel, Jan Lis, Jacek Obiała;

- Orły: Jakub Rakoca, Alex Rymarski, Jan Nasieniewski, Kornelia Kaczmarek, Artur Ziółkowski;

- Pokonamy Artura: Brajan Cieloch, Szymon Szot, Mateusz Rybacki, Mateusz Krajnik, Julita Buczek;

- ULObees: Artur Falenta, Antoni Chowaniak, Dorota Deka.