Ślubowanie uczniów klas pierwszych

Dziś był bardzo ważny dzień dla Uczniów i Uczennic klas pierwszych naszej szkoły. Uczestniczyli oni w uroczystej inauguracji roku akademickiego 2023/2024, w trakcie której przedstawiciele klas pierwszych: Tatiana Podgórska, Patrycja Pisanko, Marcel Albeer i Paweł Mazurowski złożyli na ręce JM Rektora prof. dr hab. Andrzeja Sokali uroczyste ślubowanie.

W trakcie uroczystości uhonorowany tytułem "Najlepszego Ucznia Uniwersyteckiego Liceum Ogólnokształcącego" został Mikołaj Napieralski, uczeń klasy IV o profilu biologiczno-chemicznym, który w minionym roku szkolnym uzyskał średnią ocen 5,09 oraz zdobył tytuł laureata Olimpiady Historycznej i Olimpiady Artystycznej.

Zapraszamy do krótkiej relacji zdjęciowej poniżej.

Więcej na stronach UMK ->

galeria zdjęć

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.