Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące

Kontaktul. Szosa Chełmińska 83, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 655 5560
fax: +48 56 655 5253
e-mail: szkola@liceum.umk.pl

Nauczyciele ULO w Toruniu

Biologia
mgr Bożena Kmiecik bozenakm (AT) liceum.umk.pl
Zajęcia pozalekcyjne WBiOŚ UMK
Pracownicy zakładu dydaktyki

Chemia
mgr Anna Rygielska annarygielska (AT) wp.pl
mgr Małgorzata Augustynowicz-Kłyszewska maugustynowicz (AT) op.pl
Zajęcia pozalekcyjne WCh UMK
Pracownicy zakładu dydaktyki

Fizyka
mgr Mariusz Kamiński mario-k (AT) poczta.wp.pl
dr Maciej Wiśniewski maciejwis (AT) op.pl
Zajęcia pozalekcyjne WFAiIS UMK

Geografia
mgr Anna Zaklikiewicz zakan (AT) liceum.umk.pl

Historia, wos
mgr Maria Jadczak mariajadczak (AT) konto.pl
dr Arkadiusz Kierys akierys (AT) liceum.umk.pl
dr hab. Małgorzata Strzelecka, prof. UMK mst (AT) liceum.umk.pl

Informatyka
mgr Krzysztof Czarkowski kczark (AT) mat.umk.pl
dr Anna Kwiatkowska aba (AT) mat.uni.torun.pl
mgr Sylwia Jędrzejewska sylwia.jedrzejewska (AT) windowslive.com
Zajęcia pozalekcyjne WMiI UMK
dr Anna Kwiatkowska aba (AT) mat.uni.torun.pl

Język angielski
mgr Magdalena Nadolska m.nadolska (AT) wp.pl
mgr Anna Olszewska maan (AT) to.onet.pl
mgr Katarzyna O’Malley

Język hiszpański
mgr Agnieszka Chabros agnieszkachabros (AT) wp.pl

Język łaciński
dr Rafał Toczko raftocz (AT) umk.pl
dr hab. Barbara Bibik, prof. UMK

Język niemiecki
mgr Małgorzata Kumiszcze-Fidos kumimal (AT) wp.pl

Język polski
dr Izabela Deptuła ideptula (AT) liceum.umk.pl
dr Ilona Glatzel ilona.glatzel (AT) liceum.umk.pl
dr Agnieszka Grzelak aga (AT) liceum.umk.pl

Matematyka
mgr Adam Makowski adam.makowski (AT) liceum.umk.pl
mgr Piotr Nodzyński piotr_nodzynski (AT) poczta.onet.pl
mgr Elżbieta Pławińska-Podkrólewicz elapp (AT) wp.pl
mgr Małgorzata Rama mrama (AT) wp.pl
mgr Bartosz Szumny bartosz.szumny (AT) gmail.com
Zajęcia pozalekcyjne WMiI UMK
dr Agnieszka Krause akrause (AT) mat.uni.torun.pl
mgr Daniel Strzelecki

Podstawy przedsiębiorczości
mgr Arkadiusz Stańczyk – dyrektor Arkadiusz.Stanczyk (AT) liceum.umk.pl

Edukacja dla bezpieczeństwa
mgr Ewa Stopkowska-Jankowska Janki007 (AT) op.pl

Religia
ks. dr Dawid Wasilewski wojownik7 (AT) onet.eu
o. Wojciech Werner wojciechwernersj (AT) gmail.com

Wiedza o społeczeństwie
dr Arkadiusz Kierys akierys (AT) liceum.umk.pl
dr hab. Małgorzata Strzelecka, prof. UMK mst (AT) liceum.umk.pl

Wychowanie fizyczne
mgr Iwona Dylewska idyls (AT) liceum.umk.pl
mgr Dariusz Pawłowski pawlos.darek (AT) gmail.com
mgr Paweł Tołodziecki paweltolodziecki (AT) wp.pl

Zajęcia artystyczne, wok
dr Agnieszka Grzelak aga (AT) liceum.umk.pl

Wychowanie do życia w rodzinie

Pedagog
mgr Hanna Kiedewicz-Nappi nappi (AT) liceum.umk.pl

Biblioteka
dr Edyta Bugaj-Brauze edyta (AT) liceum.umk.pl
mgr Anna Zaklikiewicz zakan (AT) liceum.umk.pl

Wychowawcy internatu
mgr Paweł Chariasz pachar (AT) liceum.umk.pl
mgr Magdalena Gołębiewska mg (AT) liceum.umk.pl
dr Joanna Jagodzińska-Kwiatkowska jagodz (AT) liceum.umk.pl
mgr Elżbieta Karczewska-Musiał – wicedyrektor
elzbieta.karczewska-musial [AT] liceum.umk.pl
dr Magdalena Kiełbasiewicz magdakie (AT) liceum.umk.pl
mgr Alicja Kopcewicz ala207 (AT) wp.pl
mgr Ewa Krzyżanowska ewaciapek1 (AT) op.pl
mgr Agnieszka Pierzgalska agula332 (AT) wp.pl
mgr Janusz Polakowski jakonpol (AT) poczta.onet.pl
dr Izabela Symonowicz-Jabłońska izusj (AT) liceum.umk.pl
mgr Joanna Wiśniewska-Ścisłek asia.scislek (AT) vp.pl