Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące

Kontaktul. Szosa Chełmińska 83, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 655 5560
fax: +48 56 655 5253
e-mail: szkola@liceum.umk.pl

Nauczyciele ULO w Toruniu

Biologia
mgr Bożena Kmiecik bozenakm (AT) liceum.umk.pl
dr Katarzyna Wołczuk
Zajęcia pozalekcyjne WBiOŚ UMK
Pracownicy zakładu dydaktyki

Chemia
mgr Małgorzata Augustynowicz-Kłyszewska
maugustynowicz (AT) op.pl
dr Aleksandra Pietkiewicz-Graczyk
a.pietkiewicz-graczyk (AT) liceum.umk.pl
Zajęcia pozalekcyjne WCh UMK
Pracownicy zakładu dydaktyki

Fizyka
dr Paweł Pazdyka
mgr Mariusz Kamiński mario-k (AT) poczta.wp.pl
Zajęcia pozalekcyjne WFAiIS UMK

Geografia
mgr Arkadiusz Stańczyk – dyrektor
arkadiusz.stanczyk (AT) liceum.umk.pl
mgr Anna Zaklikiewicz zakan (AT) liceum.umk.pl

Historia, wos, HiT
mgr Maria Jadczak mariajadczak (AT) konto.pl
dr Arkadiusz Kierys akierys (AT) liceum.umk.pl
dr hab. Małgorzata Strzelecka, prof. UMK mst (AT) liceum.umk.pl

Informatyka
mgr Krzysztof Czarkowski kczark (AT) liceum.umk.pl
dr Anna Kwiatkowska aba (AT) mat.umk.pl
mgr Sylwia Jędrzejewska sylwia.jedrzejewska (AT) windowslive.com
Zajęcia pozalekcyjne WMiI UMK
dr Anna Kwiatkowska aba (AT) mat.umk.pl

Język angielski
mgr Magdalena Nadolska m.nadolska (AT) wp.pl
mgr Anna Olszewska anna.olszewska1000 (AT) gmail.com
mgr Katarzyna O’Malley o.kasia555 (AT) gmail.com
mgr Joanna Przewięźlikowska

Język hiszpański
mgr Agnieszka Chabros agnieszkachabros (AT) wp.pl

Język łaciński
dr hab. Barbara Bibik, prof. UMK bb (AT) umk.pl

Język niemiecki
mgr Małgorzata Kumiszcze-Fidos kumimal (AT) wp.pl

Język polski
dr Izabela Deptuła ideptula (AT) liceum.umk.pl
dr Ilona Glatzel ilona.glatzel (AT) liceum.umk.pl
dr Agnieszka Grzelak aga (AT) liceum.umk.pl
dr Tatiana Olejnik
mgr Agnieszka Zakrzewska

Matematyka
mgr Grzegorz Bortnowski
mgr Adam Makowski adam.makowski (AT) liceum.umk.pl
mgr Kamil Palusiński
dr Paweł Pazdyka
mgr Elżbieta Pławińska-Podkrólewicz elapp (AT) wp.pl
mgr Małgorzata Rama mrama (AT) wp.pl
mgr Bartosz Szumny bartosz.szumny (AT) gmail.com
Zajęcia pozalekcyjne WMiI UMK
dr Agnieszka Krause akrause (AT) mat.umk.pl
dr Daniel Strzelecki danio (AT) mat.umk.pl
dr hab. Janusz Zieliński, prof. UMK ubukrool (AT) mat.umk.pl

Podstawy przedsiębiorczości
mgr Anna Grala

Edukacja dla bezpieczeństwa
mgr Eliza Adamiec-Pomponi

Religia
ks. dr Paweł Rochman
o. Wojciech Werner wojciechwernersj (AT) gmail.com

Wiedza o społeczeństwie
dr Arkadiusz Kierys akierys (AT) liceum.umk.pl
dr hab. Małgorzata Strzelecka, prof. UMK mst (AT) liceum.umk.pl

Wychowanie fizyczne
mgr Iwona Dylewska idyls (AT) liceum.umk.pl
mgr Dariusz Pawłowski pawlos.darek (AT) gmail.com
mgr Paweł Tołodziecki paweltolodziecki (AT) wp.pl

Filozofia, etyka
dr Agnieszka Grzelak aga (AT) liceum.umk.pl

Wychowanie do życia w rodzinie

Pedagog
mgr Hanna Kiedewicz-Nappi nappi (AT) liceum.umk.pl

Psycholog
mgr Milena Burdach-Szydłowska m.burdach (AT) liceum.umk.pl

Rewalidacja
mgr Adam Bojar adam.bojar (AT) liceum.umk.pl

Biblioteka
dr Edyta Bugaj-Brauze edyta (AT) liceum.umk.pl
mgr Anna Zaklikiewicz zakan (AT) liceum.umk.pl

Wychowawcy internatu
mgr Paweł Chariasz pachar (AT) liceum.umk.pl
mgr Magdalena Gołębiewska mg (AT) liceum.umk.pl
dr Joanna Jagodzińska-Kwiatkowska jagodz (AT) liceum.umk.pl
mgr Elżbieta Karczewska-Musiał – wicedyrektor
elzbieta.karczewska-musial (AT) liceum.umk.pl
dr Magdalena Kiełbasiewicz magdakie (AT) liceum.umk.pl
mgr Ewa Krzyżanowska ewaciapek1 (AT) op.pl
mgr Agnieszka Pierzgalska agula332 (AT) wp.pl
mgr Janusz Polakowski jakonpol (AT) poczta.onet.pl
dr Izabela Symonowicz-Jabłońska izusj (AT) liceum.umk.pl
mgr Uździńska Katarzyna
mgr Joanna Wiśniewska-Ścisłek asia.scislek (AT) vp.pl