Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące

Kontaktul. Szosa Chełmińska 83, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 655 5560
fax: +48 56 655 5253
e-mail: szkola@liceum.umk.pl

Olimpiada Geograficzna i Nautologiczna

Olimpiada Nautologiczna była rozgrywana w latach 1991-2010; obie olimpiady miały wówczas wspólne etapy I i II, zawody centralne były rozgrywane odrębnie.

Rok szkolny

Laureaci

Finaliści

RAZEM

16

67

2019/2020

Jakub Dąbrowski

Kajetan Rożej

2018/2019

Kajetan Rożej (8. miejsce)

Katarzyna Domarecka

Illia Smyrnov

Jakub Sudolski

2017/2018

Stanisław Kostulski

Kacper Kowalczyk

Kajetan Rożej (GIM)

2016/2017

Adrian Dybowski

Agnieszka Huć

2015/2016

Maciej Jankowski

Michalina Lesińska

Marceli Pawlikowski

2014/2015

Laura Lis

Radosław Grodzki

Cezary Mazur

Aleksander Otłowski

Jakub Pypkowski (GIM)

2013/2014

Jan Janiszewski

Maksym Gdański

Radosław Grodzki

Laura Lis

Przemysław Mroczkowski

Aleksander Otłowski

Maciej Pomykała

Jakub Pypkowski (GIM)

2012/2013

Jan Janiszewski (GIM)

Maksym Gdański

Maciej Gorzechowski

Paweł Janicki

Przemysław Mroczkowski

Maciej Pomykała

2011/2012

Maciej Gorzechowski

Paweł Janicki

Jan Janiszewski (GIM)

Przemysław Mroczkowski

Jakub Rybaczewski

2010/2011

Wojciech Lechowski

Łukasz Dragan

Konrad Iskra

Bartosz Lada

2009/2010

Wojciech Lechowski
(5. miejsce)

Jakub Wysocki
(8. miejsce)

Wojciech Lechowski
(7. miejsce)

Jędrzej Dominiczak

Łukasz Dragan

Bartosz Lada

Maciej Sadurski

Jan Steinmetz

Kamil Szwaba

Dominik Szymański

Jędrzej Dominiczak

Jakub Wysocki

2008/2009

Jędrzej Dominiczak

Marek Grzeszczyk

Kamil Szwaba

Jakub Wysocki

Jakub Wysocki

2007/2008

Marek Grzeszczyk

Kamil Szwaba

Jakub Wysocki (GIM)

Jakub Wysocki (GIM)

2005/2006

Marek Grzeszczyk (GIM)

Michał Krajczewski

Jacek Nowakowski

2004/2005

Czesław Adamiak

Czesław Adamiak

Tomasz Formański

Michał Bernatek

Tomasz Formański

Paweł Kejna

2003/2004

Czesław Adamiak (2. miejsce)

Łukasz Krebel

Czesław Adamiak

Michał Bernatek

Łukasz Krebel

Tomasz Formański

Wojciech Zielke

Wojciech Zielke

2002/2003

Czesław Adamiak (GIM) – 2. miejsce

Tomasz Formański (GIM)

Łukasz Krebel (GIM)

 

GEOGRAFIA

NAUTOLOGIA

GEOGRAFIA

NAUTOLOGIA