Grant Chellaram Foundation

=======================================================================

Podziękowanie za grant od Chellaram Foundation
2024-06-10

W imieniu całej Społeczności ULO składam serdeczne podziękowania dla Chellaram Foundation, która wsparła naszą szkołę w budowaniu pracowni biologicznej, chemicznej i informatycznej. W ramach grantu otrzymaliśmy sprzęt o wartości $75000, który przyczyni się do podniesienia jakości prowadzonych zajęć oraz pozwoli Uczniom i Uczennicom ULO na rozwój naukowy.

dr Beata Trapnell
Dyrektor Uniwersyteckiego Liceum Ogólnokształcącego w Toruniu

=======================================================================

Grant dla ULO!
2024-03-22

Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące w Toruniu otrzymało grant na rozbudowę laboratoriów chemicznego i biologicznego oraz pracowni informatycznej. W dniach 18-19 marca mieliśmy przyjemność gościć Pana Murali Ramadoss, przedstawiciela angielskiej fundacji Chellaram Foundation, której wsparcie finansowe pozwoli nam na podnoszenie jakości nauki w naszej szkole!