1,5% na rzecz Fundacji GiLA

Wpłacając 1,5% podatku na Fundację Gimnazjum i Liceum Akademickie mogą Państwo wesprzeć naszą szkołę.

Aby przekazać 1,5% należnego podatku na rzecz szkoły wystarczy podać na druku PIT w odpowiednich rubrykach:

• numer KRS organizacji (0000001971),
  • w informacjach uzupełniających podać cel szczegółowy: Na rzecz ULO,

Fundacja GiLA przekaże zgromadzone środki na rzecz ULO.

Nazwa fundacji: Fundacja Gimnazjum i Liceum Akademickie
Numer KRS: 0000001971

Dodatkowe informacje
Wniosek o przekazanie 1,5% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP) zawarty jest w zeznaniu podatkowym. Wystarczy, że wpiszesz numer KRS wybranej przez Ciebie organizacji pożytku publicznego oraz kwotę, jaką chcesz przekazać. Kwota ta nie może przekraczać 1,5% podatku należnego po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół.

Jeśli chcesz, by Twoje wsparcie zostało przeznaczone na konkretny cel szczegółowy, możesz go określić w przewidzianej do tego rubryce w zeznaniu podatkowym.

Jeżeli dokonujesz rozliczenia rocznego, korzystając z usługi Twój e-PIT, w przygotowanym dla Ciebie zeznaniu automatycznie zostanie wskazana OPP, której przekazałeś 1% swojego podatku w roku ubiegłym (o ile dana OPP znajduje się nadal w Wykazie OPP, które mają prawo do otrzymania 1,5% podatku należnego). Jeżeli w zeznaniu za rok ubiegły wskazałeś cel szczegółowy, to ten sam cel szczegółowy zostanie wskazany w przygotowanym dla Ciebie zeznaniu.

Oczywiście możesz zmienić dane dotyczące wybranej organizacji pożytku publicznego OPP, w tym nr KRS, a także cel szczegółowy.