Racing Arena Toruń

12 czerwca b.r., dzięki uprzejmości menedżera toru gokartowego AWIX Racing Arena Toruń, grupa 4 uczniów naszej szkoły miała okazję zapoznać się z dziedziną sportu motorowego – kartingiem. Przysłowiową wisienką na torcie był prawdziwy wyścig zaaranżowany dla nas przez obsługę toru, podczas którego wszyscy mogli sprawdzić swoje umiejętności panowania nad pojazdami i napędzanymi adrenaliną emocjami, którego niekwestionowanym zwycięzcą był Bartosz Koliński.

Przed rywalizacją, po odbyciu obowiązkowego szkolenia z zakresu bezpiecznego korzystania z obiektu i obsługi pojazdu napędzanego silnikiem benzynowym o mocy 9 KM, uczniowie mogli zaznajomić się ze swoimi gokartami i torem podczas swobodnych po nim przejazdów.

Na kolejną porcję rajdowych emocji przyjdzie nam chwilę zaczekać, ale w porozumieniu z właścicielem AWIX Racing Arena mogę już dziś zapowiedzieć, że to nie była nasza ostatnia wizyta na tym wspaniałym obiekcie sportowym na mapie naszego miasta – Adam Bojar.