Wojewódzkie Podsumowanie Rankingu Perspektyw 2024

Podczas Wojewódzkie Podsumowanie Rankingu Perspektyw 2024 w imieniu całej Społeczności ULO Pani Dyrektor dr Beata Trapnell odebrała gratulacje od Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty, Pani Grażyny Dziedzic i Wojewody Kujawsko-Pomorskiego Pana Michała Sztybla za zdobycie I miejsca w województwie kujawsko-pomorskim oraz IV miejsca w Polsce w Ogólnopolskim Rankingu Liceów 2024 przeprowadzanym przez Fundację Edukacyjną Perspektywy".

To nasz wspólny sukces - gratulujemy Uczniom i Uczennicom ULO, ich Rodzicom, Nauczycielom i całej społeczności ULO! Gratulujemy Wam zapału, pasji, zaangażowania w to, co robicie!

Serdeczne gratulacje składamy również pozostałym Szkołom, wyróżnionym podczas spotkania w Bydgoszczy.

Uroczystość odbyła się w dniu 7 lutego w siedzibie Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy . Ceremonia zgromadziła liczne grono przedstawicieli szkół, władz lokalnych oraz gości honorowych.