Taniec - GRAND PRIX Polski 2023

Julia Bakalarz (w parze z Hubert Hassem - VI LO Bydgoszcz) odniosła niekwestionowane zwycięstwo, zajmując pierwsze miejsce w prestiżowym Rankingu GRAND PRIX Polski 2023, w stylu standardowym. Julia występuje w starszej kategorii wiekowej. Ukoronowaniem sukcesu w Rankingu GRAND PRIX Polski 2023 jest nadanie Julii i Hubertowi najwyższej światowej klasy mistrzowskiej „S” w stylu standardowym. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

To wyjątkowe osiągnięcie stanowi podsumowanie ciężkiej, systematycznej pracy, udziału w wielu turniejach krajowych oraz rozgrywanych w ramach World Dance Sport Federation, w których para brała udział, zdobywając liczne medalowe miejsca.

Julia Bakalarz trenuje taniec towarzyski od 8 lat . Partnerem tanecznym jest licealista - Hubert Hass (uczeń VI LO w Bydgoszczy). Para trenuje w Dance School Tempo – Bydgoszcz. Obecnie posiadają najwyższą krajową klasę mistrzowską „A” w stylu standardowym.