Konkurs Náboj Matematyczny

Dwa zespoły ULO startowały w konkursie Náboj Matematyczny. Nasi reprezentanci zajęli wysokie lokaty zarówno w kwalifikacji krajowej jak i międzynarodowej. Opiekunami uczniów są Pani prof. Małgorzata Rama oraz Pan prof. Adam Makowski.

Náboj Matematyczny to międzynarodowe zawody matematyczne dla pięcioosobowych drużyn reprezentujących swoją szkołę.

Drużyna Juniorów (klasy 1 i 2) w składzie: Krzysztof Kozakiewicz, Tymoteusz Stępkowski, Bartosz Koliński, Bartłomiej Sandecki, Jacek Szymeczko zdobyła 5 miejsce w kraju i 10 w rywalizacji międzynarodowej.

Drużyna Seniorów (klasy 3 i 4) w składzie: Kacper Piotrowski, Jacek Obiała, Martyna Budrewicz, Jan Lis, Michał Szelejewski zajęła 27 miejsce w kraju.

Gratulacje!