Olimpiada Języka Hiszpańskiego - LAUREATKA, FINALISTA

Maria Jaworska uzyskała tytuł laureatki, natomiast Juliusz Wiszniowski - tytuł finalisty Olimpiady Języka Hiszpańskiego. Marysia uzyskała jeden z dziesięciu najlepszych wyników w kraju. Opiekunką uczniów jest Pani prof. Agnieszka Chabros. Gratulacje!

(Aktualizacja, 20.04.2023) Maria Jaworska, laureatka wznowionej po długiej przerwie Olimpiady Języka Hiszpańskiego, reprezentowała szkołę na gali laureatów i finalistów OJH w Wyższej Szkole Języków Obcych im. S. B. Lindego w Poznaniu. Dyplomy oraz nagrody wręczała laureatom oraz finalistom Radca ds. Edukacji Ambasady Królestwa Hiszpanii p. Obdulia Taboadela Alvarez. Nagrodzony został również finalista OJH Juliusz Wiszniowski.

galeria zdjęć

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.