Konkurs Matematyczny im. S. Banacha

Do finału Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego im. S. Banacha zakwalifikowało się 20 uczniów Uniwersyteckiego Liceum Ogólnokształcącego w Toruniu.

Zakwalifikowani uczniowie: Krzysztof Kozakiewicz, Jan Nasieniewski, Bartłomiej Sandecki, Tymoteusz Stępkowski, Artur Ziółkowski, Szymon Szot, Bartosz Suchecki, Jakub Bobiński, Jakub Zalewski, Bartosz Koliński, Jacek Szymeczko, Zofia Urban, Franek Aleksandrowicz, Piotr Wasilewski, Natalia Cettler, Roch Dmuchowski, Antek Wachelka, Dominika Żarnowska, Zuzanna Kuczyńska, Bartosz Łakomy. Opiekunami uczniów są: Pan prof. Adam Makowski, Pani prof. Małgorzata Rama, dr Paweł Pazdyka, dr Agnieszka Krause (WMiI UMK), dr hab. Janusz Zieliński (WMiI UMK). Gratulujemy i życzymy sukcesów w finale!