Kurs „Biologia dla uczniów ULO”

Wydział Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych w semestrze letnim zaprasza uczniów na zajęcia w ramach kursu Biologia dla uczniów Uniwersyteckiego Liceum Ogólnokształcącego, który obejmuje 14 godzin wykładów i 28 godzin zajęć laboratoryjnych podzielonych na 7 modułów.

W zakładce UCZEŃ znajdują się szczegółowe informacje : Syllabus i harmonogram zajęć, Regulamin oraz konieczne dla aplikowania na zajęcia, podanie i zgoda Rodziców. Pierwsze zajęcia odbyły się 17 lutego. Uczniowie wysłuchali wykładów: Życie na dnie – ekologia i funkcjonowanie zbiorników, Antropogeniczne przekształcenia ekosystemów wodnych oraz wzięli udział w zajęciach laboratoryjnych Larwy owadów wodnych i Mięczaki i skorupiaki zbiorników wodnych. Przewodnikami po wodnym świecie byli Pani dr hab. Małgorzata Poznańska-Kakareko oraz Pan mgr Kamil Wiśniewski. Zapraszamy do relacji zdjęciowej.

galeria zdjęć

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.