Szkolny Festiwal Explory

W dniach 29-30 listopada w ULO odbywa się pierwsza edycja Szkolnego Festiwalu Explory! Celem Festiwalu jest zachęcanie młodzieży do tworzenia i rozwijania projektów naukowych. Koordynatorem szkolnym SFE jest Pani prof. Bożena Kmiecik.

Szkolny Festiwal Explory jest pierwszym tego typu wydarzeniem organizowanym przez Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące przy wsparciu Fundacji Zaawansowanych Technologii oraz Fundacji GiLA. Stanowi część Programu Explory, najważniejszej w Polsce inicjatywy wspierającej utalentowaną młodzież w realizacji innowacyjnych projektów naukowych oraz promującej jej osiągnięcia na arenie międzynarodowej . Zachęcamy do zapoznania się z programem oraz aktywnego uczestnictwa. Organizatorzy: szkolny koordynator SFE -Pani prof. Bożena Kmiecik przy nieocenionym wsparciu Pana Dyrektora Arkadiusza Stańczyka, Pani Dyrektor Elżbiety Karczewskiej-Musiał oraz Pani prof. Małgorzaty Augustynowicz-Kłyszewskiej.