Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

Dwadzieścioro dwoje uczniów Uniwersyteckiego Liceum Ogólnokształcącego zakwalifikowało się do etapu okręgowego XXI Olimpiady Lingwistyki Matematycznej. Opiekunem szkolnym olimpiady jest Pan prof. Adam Makowski.

Uczniowie ULO zakwalifikowani do etapu okręgowego: Kalina, Bernacka, Maria Białowąs, Jakub Bobiński, Jakub, Dzierżanowski, Franciszek Fasula, Dariusz Garbacz, Jonasz Kościkiewicz, Mateusz Kowalczyk, Miłosz Kręcichwost, Jakub Mendel, Hanna Niesiobędzka, Jacek Obiała, Agnieszka Peret, Jakub Ptaszkiewicz, Marta Rzekanowska, Stanisław Sakrajda, Natalia Sampławska, Daria Stachurska, Pola Szyczewska, Weronika Wilk, Michał Zakrzewski, Dominika Żarnowska. Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych etapach!