Malaga - wyjazd edukacyjny

W dniach 15-22 października br. grupa uczniów Uniwersyteckiego Liceum Ogólnokształcącego pod opieką: Pani prof. Agnieszki Chabros, Pani prof. Sylwii Jędrzejewskiej oraz Pani prof. Hanny Kiedewicz-Nappi przebywała na wyjeździe edukacyjnym w Maladze (Hiszpania).

Uczniowie doskonalili znajomość hiszpańskiego na przedpołudniowych zajęciach językowych prowadzonych przez hiszpańskich nauczycieli. Program wyjazdu obfitował w szereg atrakcji m.in.: zwiedzanie i gra miejska w zabytkowym centrum Malagi, wizyta w Muzeum Picassa oraz w Museo de Málaga, przygotowywanie i degustacja hiszpańskiego dania paella, rejs statkiem po zatoce, degustacja tradycyjnych churros z czekoladą. W trakcie wyjazdu odbyły się dwie całodniowe wycieczki – jedna do Grenady (połączona ze zwiedzaniem kompleksu pałacowego Alhambra) oraz druga do Nerja i Frigiliany.

galeria zdjęć

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.