Zawody Matematyczne im. M. Rejewskiego

Szesnaścioro uczniów Uniwersyteckiego Liceum Ogólnokształcącego zakwalifikowało się do finału Kujawsko-Pomorskich Zawodów Matematycznych im. Mariana Rejewskiego. Opiekunami uczniów są: Pani prof. Elżbieta Pławińska-Podkrólewicz, Pani prof. Małgorzta Rama, Pan prof. Bartosz Szumny oraz Pan prof. Adam Makowski.

Uczniowie ULO zakwalifikowani się do finału Kujawsko-Pomorskich Zawodów Matematycznych im. M. Rejewskiego:

- na poziomie klas 1, 2: Lis Jan, Deja Dawid, Kozakiewicz Krzysztof, Piotrowski Kacper, Obiała Jacek, Stępkowski Tymoteusz, Sandecki Bartłomiej, Suchecki Bartosz, Wasilewski Piotr, Szymeczko Jacek, Roukema Anand;

- na poziomie klas 3: Nasieniewska Ewa, Sampławska Natalia, Pieczywok Jan, Budrewicz Martyna, Zakrzewski Michał.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w finale!

Zawody finałowe odbędą się w dniu 31.05.2022 (wtorek), godz. 10.00 - 12.30 w I LO w Bydgoszczy.