Mistrzostwa Torunia w Lekkiej Atletyce

Podczas Indywidualnych Mistrzostw Torunia szkół ponadpodstawowych w Lekkiej Atletyce nasi uczniowie łącznie zdobyli 9 medali. Złote medale dla Anny Matuszewicz w skoku w dal i Klaudii Dudzińskiej w pchnięciu kulą.

Srebne medale dla Nikodema Rogalskiego w skoku w dal, Adama Cieszewskiego w biegu na 400 m oraz sztafety 4x100 m dziewcząt w składzie: Anna Matuszewicz, Weronika Maruszak, Ewa Błasiak, Zuzanna Ceglewska. Brązowe medale dla Weroniki Maruszak w biegu na 100 m, Ingi Wiśniewskiej w biegu na 800 m, Adama Malechy w biegu na 400 m oraz sztafeta chłopców 4x100 m w składzie: Nikodem Rogalski, Adam Cieszewski, Jakub Dzierżanowski, Aleksander Kłodawski.

Ponadto, w dniu 12 kwietnia rozegrano Drużynowe Mistrzostwa Torunia w Lekkiej Atletyce, chłopcy zajęli 2 miejsce, dziewczęta uplasowały się na 5 miejscu. Opiekunem uczniów jest Pan prof. Dariusz Pawłowski. Gratulacje!