Kontaktul. Szosa Chełmińska 83, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 655 5560
fax: +48 56 655 5253
e-mail: szkola@liceum.umk.pl

Sport

Podczas Indywidualno-Drużynowych Mistrzostw Torunia w Lekkiej Atletyce nasi uczniowie zdobyli 6 medali. Złoty medal zdobyli: Ania Matuszewicz w skoku w dal, Klaudia Dudzińska w pchnięciu kulą oraz Adam Malecha w biegu na 300m.

Srebrny medal sztafeta dziewcząt w składzie: Ania   Matuszewicz, Weronika Maruszak, Ada Muszyńska oraz Wiktoria Śniegowska. Brązowy medal dla Nikodema Rogalskiego oraz sztafety chłopców w składzie: Julian Szymaniak, Aleksander  Kłodawski, Gabriel  Buch oraz  Szymon Słupski. W klasyfikacji drużynowej chłopcy zajęli 2 miejsce, a dziewczęta 4 miejsce na szesnaście startujących szkół z Torunia. Gratulacje dla wszystkich naszych zawodników oraz opiekuna, Pana prof. Dariusza Pawłowskiego.