Kujawsko-Pomorskie Zawody Matematyczne im. M. Rejewskiego

Uczniowie Uniwersyteckiego Liceum Ogólnokształcącego zdobyli 17 tytułów laureata oraz 6 tytułów finalisty w Kujawsko-Pomorskich Zawodach Matematycznych im. Mariana Rejewskiego. Ponadto Tymoteusz Kwieciński został laureatem Nagrody im. Henryka Pawłowskiego za najlepiej zredagowane rozwiązanie zadania finałowego. Opiekunami uczniów są Pan prof. Adam Makowski oraz Pan prof. Bartosz Szumny.

Uczniowie ULO,  laureaci Kujawsko-Pomorskich Zawodów Matematycznych im. M. Rejewskiego:

- na poziomie klas 1 (obecnie 2):  Ewa Nasieniewska, Nikodem Gapski, Wojciech Malecha, Marta Hering-Zagrocka, Krzysztof Modrzyński, Marek Rauchfleisz, Igor Piotrowiak, Karol Baciński, Filip Korzeniewski;

- na poziomie klas 2 (obecnie 3): Tymoteusz Kwieciński, Jakub Proboszcz, Weronika Piecuch, Arkadiusz Bielak, Mikołaj Zakrzewski, Paweł Kochański, Marcel Joda, Krzysztof Pałucki,

Uczniowie ULO,  finaliści Kujawsko-Pomorskich Zawodów Matematycznych im. M. Rejewskiego:

- na poziomie klas 1 (obecnie 2):  Jan Pieczywok, Adam Malecha, Kinga Gruszka;

- na poziomie klas 2 (obecnie 3): Aleksandra Górska, Damian Wardziński, Kinga Hernet.

Gratulacje!