Konkurs Chemiczny PG „Wygraj Indeks”

Miło nam poinformować, że 38 uczniów Uniwersyteckiego Liceum Ogólnokształcącego zostało zakwalifikowanych do finału Konkursu Chemicznego PG „Wygraj Indeks”. Opiekunami uczniów są: Pani prof Anna Rygielska oraz  Pani prof. Małgorzata Augustynowicz-Kłyszewska. Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale!

Uczniowie ULO zakwalifikowani do finału konkursu: Jakub Nagórny, Urszula Brukiewa,  Szczepan Minikowski,  Julia Gierszewska,  Zofia Siwa,  Agata Jeziorska,  Maciej Jarosław Kubasik,  Julia Jaremek,  Filip Korzeniewski,  Jakub Niździński,  Mateusz Jarząbek,  Maximilian Ciechanowski, Paula Konowalska, Krystyna Ewa Samson,  Mikołaj Zieliński,  Olaf Idziak,  Natalia Sampławska, Piotr Karbowski,  Klara Bukrewicz,  Gabriel Buch,  Adam Augustynowicz,  Karolina Sobków,  Maria Owedyk,  Elwira Piotrowska,  Katarzyna Kowalska,  Konrad Morawski,  Bartłomiej Śledź,  Michał Kamiński,  Marcel Tułasiewicz,  Wiktoria Sadowska,  Aleksandra Sikorska,  Igor Szymański,  Marek Rauchfleisz,  Szymon Różański,  Weronika Boguś,  Mateusz Wdowiak,  Aleksandra Płowucha,  Michalina Daria Razik.