Zawody Matematyczne im. M. Rejewskiego

Dwadzieścioro troje uczniów Uniwersyteckiego Liceum Ogólnokształcącego zakwalifikowało się do finału Kujawsko-Pomorskich Zawodów Matematycznych im. Mariana Rejewskiego. Opiekunami uczniów są Pan prof. Adam Makowski oraz Pan prof. Bartosz Szumny.

Uczniowie ULO zakwalifikowani się do finału Kujawsko-Pomorskich Zawodów Matematycznych im. M. Rejewskiego:

- na poziomie klas 1 (obecnie 2): Ewa Nasieniewska, Nikodem Gapski, Igor Piotrowiak, Karol Baciński, Wojciech Malecha, Marta Hering-Zagrocka, Jan Pieczywok, Filip Korzeniewski, Marek Rauchfleich, Krzysztof Modrzyński, Adam Malecha, Kinga Gruszka;

- na poziomie klas 2 (obecnie 3): Tymoteusz Kwieciński, Arkadiusz Bielak, Weronika Piecuch, Jakub Proboszcz Krzysztof Pałucki, Mikołaj Zakrzewski, Aleksandra Górska, Damian Wardziński, Paweł Kochański, Marcel Joda, Kinga Hernet.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w finale!

Zawody finałowe odbędą się w dniu 26.02.2021 (piątek), godz. 10.00 - 12.30 w szkole.